bdquoRiga Jazz Stagerdquo lauretu koncerts Latvijas Radio 1 studij

„Riga Jazz Stage” laureātu koncerts Latvijas Radio 1. studijā

19.01.2017
Latvijas Radio 1. studijā un LR3 “Klasika” tiešraidē klausītājus iepriecinās Riga Jazz Quartet un konkursa Riga Jazz Stage laureāti.
 
Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage" ir viens no nozīmīgākajiem ikgadējiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem. Tas dibināts 2004. gadā un šogad uzsāks jaunu apli, atkal secīgi ietverot visas instrumentu kategorijas.
 
Augstu profesionālismu konkursā uztur Riga Jazz Quartet, kas jau vairākus gadus dalībniekus pavada fināla un superfināla kārtās. Kvarteta sastāvā apvienojušies vairāki no šī brīža aktīvākajiem Latvijas džeza mūziķiem: pianists Viktors Ritovs, ģitārists Rihards Goba, kontrabasists Edvīns Ozols un bundzinieks Artis Orubs. Viņu spēkos ir uzkarsēt māksliniecisko atmosfēru, padarīt gaisotni azartisku – tādu, kas liek aizmirst par konkursu un atraisīties labākam sniegumam. Tas ir dzīvs džezs, kas sajūsmina un uzlādē!
 
24. janvāra koncerts LAtvijas RAdio 1.studijā būs viens no retajiem, kurā šī kvarteta muzicēšanu būs iespējams dzirdēt ārpus konkursa Riga Jazz Stage un festivāla „Rīgas Ritmi” ietvariem – atsevišķi un arī kopā ar vairākiem starptautiskā džeza mākslinieku konkursa  Riga Jazz Stage laureātiem, jaunajiem Latvijas džeza solistiem konkursa laureātiem, Kristīni Prauliņu (Grand Prix 2014), saksofonistiem Dāvi Jurku un Tomu Rudzinski, un trompetistu Oskaru Ozoliņu.
 
Programmā – Viktora Ritova, Dāvja Jurkas, Toma Rudzinska, Oskara Ozoliņa oroģinālkompozīcijas, kā arī džeza standarti.
 
Tiešraidi iespējams klausīties arī online:
 
Atpakaļ