Hos Deimss ndash mlestba nemiera laik

Hosē Džeimss – mīlestība nemiera laikā!

21.04.2016

Festivāla “Rīgas Ritmi 2016” pavasara koncertsērijā – mūsdienu intuitīvākais džeza, hip-hopa, soul un fankmūzikas vokālists Hosē Džeimss (José James)! Koncerts šī gada 29. aprīlī, 19:00, Rīgas Kongresu namā.

 “Apmeklējiet Hosē Džeimsa koncertus jau tagad, jo tādi mākslinieki kā viņš ir retums mūzikas pasaulē – mākslinieks, kura talants attīstās gaismas ātrumā,” tā par šo jauno vokālistu saka izdevums “NPR All Things Considered”.

Šobrīd Hosē savā pasaules turnejā prezentē jaunāko muzikālo materiālu, kas kļūs par mākslinieka ceturto studijas albumu, kas izlaists slavenās “Blue Note” izdevniecības paspārnē – albumu, kas 2017. gada sākumā tiks izdots ar nosaukumu “Love in a Time of Madness”. Šo skaņdarbu iedvesma nāk no šī brīža sarežģītās politiskās un sociālekonomiskās situācijas pasaulē, kad blakus nemieriem un protestiem, kā arī nevienlīdzībai, pastāv zibenīga digitālā komunikācija un reakcija, kas liek cilvēkam aizdomāties par dzīvības un mīlestības vērtību. Pats Hosē saka, ka prezentējot jaunu muzikālo materiālu klausītājiem, viņš redz to patiesās domas, tādejādi pēcāk iekļaujot albuma tikai dziesmas, kas aizkustina klausītāju. Viņš sauc savus klausītājus par albuma līdzproducentiem.

Hosē šo albumu radīt palīdz starptautiska komponistu, mūziķu un producentu komanda, turpinot palīdzēt viņam izkopt un radīt pavisam jaunu, nebijušu skanējumu, laužot žanru robežas un paplašinot to apvāršņus. Pats Hosē saka: “Šis albums atspoguļos visu, kas man ir mīļš mūzikā – manas džeza saknes, kas vēlāk pārauga cieņā pret hip-hop, funk un R&B stiliem.”

Hosē Džeimss ir amerikāņu ģitārists un modernā džeza, soulmūzikas un hip-hop vokālists un izpildītājs. Hosē koncertē ne tikai kā solists, bet arī dažādu grupu sastāvos. Saukts par “hip-hopa paaudzes džeza dziedātāju”, Ņujorkā dzīvojošais mākslinieks apvieno džeza, soul, drum'n'bass, kā arī runātā vārda jeb spoken word stilus, veidojot pats savu, unikālu vokālā džeza skanējumu. 2012. gadā Hosē Džeimss noslēdza līgumu ar leģendāro džeza mūzikas ierakstu kompāniju “Blue Note”.

Koncertā piedalās arī Takeshi Ohbayashi (Takeši Obajaši) – taustiņinstrumenti; Solomon Dorsey (Solomons Dorsijs) – bass, vokāls; Joe Blaxx (Džo Blakss) – sitaminstrumenti.

Biļetes pieejamas visas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

Vairāk informācijas www.rigasritmi.lv

Mosties pavasara ritmos!

Atpakaļ