Festivls bdquoRgas Ritmi 2015rdquo piedv ndash 24 novembr Mzikas nam bdquoDailerdquo uzstsies inovatvais trompetists Kristians Skots

Festivāls „Rīgas Ritmi 2015” piedāvā – 24. novembrī Mūzikas namā „Daile” uzstāsies inovatīvais trompetists Kristians Skots!

11.11.2015

Trompetists, producents un komponists Kristians Skots (Christian Scott) ir divkārtējs Edisona balvas laureāts un Grammy balvas nominants. Mūziķa gaitas uzsācis 13 gadu vecumā, sava tēvoča, džeza leģendas Donalda Harisona (Donald Harrison, Jr.) paspārnē. Jaunais mūzikas brīnumbērns saņēma pilnu stipendiju studijām Bērklijas mūzikas koledžā, kuru absolvēja nepilnu trīs gadu laikā.

      Kristians Skots mūzikā meklē arvien jaunas skanējuma iespējas, pētot dažādu tautu un kultūru melodijas, muzikālās formas un valodas. Balstoties uz izjūtām, viņš rada vēl nevienam mūzikas žanram nepiesaistītu stilu, džezam pievienojot un miksējot blūza, roka, funk un fusion ritmus ar sarežģītu metrāžu, klausītājiem piedāvājot ko iepriekš nedzirdētu un elpu aizraujošu. Kristians neapstājas pie esošajām iespējām, ko dod mums jau zināmie mūzikas instrumenti – sadarbībā ar uzņēmumu „Adam’s Music Instruments” viņš ir radījis pūšaminstrumentus, kas lauž vispārpieņemtos uzskatus par trompetes formu, pielietojumu un skanējumu. „The Siren” – trompetes un flīgelhorna apvienojums – un „Reverse Flugelhorn” – trompete ar reversu uzbūvi – ir tikai daži no tiem!

    Rīgā mūziķis koncertēs ar saviem ilggadējiem kolēģiem un domubiedriem: Braxton Cook – saksofons,  Lawrence Fields – piano, Kris Funn – bass, Corey Fonville – bungas,  Dominic Minix - ģitāra,  Elena Pinderhughes – flauta,  balss.

 

"Jauna džeza stila Dievs." – izdevums „JazzTimes”

Video: https://www.youtube.com/watch?v=GoKmE74LeZ0
 

Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

 

Vairāk informācijas: www.rigasritmi.lv

 

Nenoguli labu koncertu!

Atpakaļ