9 iemesli kpc apmeklt festivlu bdquoRgas Ritmi 2016rdquo

9 iemesli, kāpēc apmeklēt festivālu „Rīgas Ritmi 2016”!

07.06.2016

 

Festivāls “Rīgas Ritmi” šogad norisināsies sešpadsmito reizi, programmā piedāvājot vairāk kā 20 koncertus četru dienu garumā (no 29. jūnija līdz 2. jūlijam)

 

Tieši tāpēc dodam jums vismaz deviņus iemeslus, kādēļ būtu jāapmeklē festivāls „Rīgas Ritmi”.

 

1. Izcilā amerikāņu džeza dīva DIANNE REEVES ir multi “Grammy” balvu ieguvēja – daļu no tām gūstot ar trīs albumiem pēc kārtas! Festivālā „Rīgas Ritmi” māksliniece uzstāsies ar jaunāko, „Grammy” apbalvotā albuma „Beautiful Life” programmu.

 

2. -  JUSTIN KAUFLIN ir viens no talantīgākajiem pianistiem, kāds jebkad ir dzīvojis uz šīs zemes – tā par izcilo džeza pianistu teicis leģendārais trompetists Clark Terry. Justin Kauflin savu talantu pasauli pārsteidza 15 gadu vecumā, VEER Magazine aptaujās tiekot nodēvēts par Gada Džeza mākslinieku (Jazz Artist of the Year).

 

3. CAVALCANTE & PIPOQUINHA – jau agrā bērnībā nodēvēti par brīnumbērniem, kas nu jau kļuvuši par atzītām brazīliešu mūzikas zvaigznēm. Festivālā „Rīgas Ritmi” mūziķi apvienosies duetā.

 

4. Paralēli aktīvajai koncertu dzīvei, jebkurš interesents ir aicināts apmeklēt festivāla „Rīgas Ritmi” MEISTARKLASES, kas jau ilggadēji ir viens no festivāla stūrakmeņiem. Meistarklases ir unikāla iespēja ikvienam – no pilnīga iesācēja līdz profesionālam mūziķim -  iegūt cita veida zināšanas un tikties ar pasaules klases mūziķiem.

 

5. Austrāliešu džeza leģenda, multi-instrumentālists JAMES MORRISON un Latvijas Radio Bigbends unikālā sadarbības projektā „Mare Balticum” atskaņos latviešu tautas dziesmu aranžējumus, sniedzot lielisku iespēju apskatīt latviešu folkloru no austrālieša skatu punkta!

 

6. PARIS COMBO – nerimstošas ovācijas un piepildītas zāles visā pasaulē! French pop-jazz-world hybrid stila pārstāvētās grupas skanējums aizraus ikvienu.

 

7. Pārsteidzošais atklājums no Čīles – ģitāriste un dziedātāja CAMILA MEZA – izteikti ekspresīva balss ar unikālu tembru un frāzējumu, savienojumā virtuozu ģitāras pavadījumu un aizkustinošām un dvēseliskām improvizācijām.

 

8. OLAINFARM JAZZ NIGHTS – īpaša koncertu sērija Mūzikas namā DAILE, kurā uzstāsies franču, brazīliešu un čīliešu mākslinieki.  

 

9. YILIAN CANIZARES – kubiešu dziedātāja un vijolniece, kura īpašu nozīmi mūzikā piešķir senču tradīcijām un rituāliem, tos apvienojot mūsdienīgā ietvarā. Festivāla „Rīgas Ritmi” apmeklētājus mūziķe pārsteigs, dziedot savu afrikāņu senču Jorubu valodā.

 

 

Biļetes pieejamas visās „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

 

„Rīgas Ritmi 2016” piedāvā apmeklēt visus festivāla koncertus no 30.jūnija līdz 2.jūlijam Kongresu namā ar 50% atlaidi. Pērkot SUPERBIĻETI, skatītājs iegūst vienu sēdvietu uz visiem festivāla „Rīgas Ritmi” koncertiem Rīgas Kongresu namā – ekskluzīvās vietās ar vislabāko redzamību un akustiku!

 

Vairāk informācijas www.rigasritmi.lv

 

 

Atpakaļ